YENİ SİTEMİZ WWW.RAPBURADA.İNFO HEPİNİZİ BEKLERİZ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YENİ SİTEMİZ WWW.RAPBURADA.İNFO HEPİNİZİ BEKLERİZ...

lll Radyo Rüzgar lll Yayınlara ara verilmiştir.- DUYURULAR ;anilcanfirat adlı kullanıcı administraror olmuştur...

AnasayfaPortailAramaLatest imagesRadyo İçin Tıklayınız ..Kayıt OlGiriş yap

temelle ilgili fıkralar

5 posters
YazarMesaj
metal.rock
Admin
Admin
metal.rock

Erkek
İş/Hobiler : rock müzik - ögrenci

temelle ilgili fıkralar Empty
MesajKonu: temelle ilgili fıkralar   temelle ilgili fıkralar Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 1:44 pm

O Zaman...

Temel doktorken bayanın biri gelmiş ve Temel'e :
- Doktor bey ben ölmüşüm lütfen bana yardım edin, demiş.Temelde derdin nedir diye sormuş? Bayan :
- Ne yesem onu çıkarıyorum tuvalette. Elma yesem elma, sebze yesem sebze çıkıyor, demiş. Temelde :
- O zaman b.k ye, demiş

Temel'in Hali

Temel ormanda agaç kesiyormuş, o sırada çevreciler de ormanda yürüyüşe çıkmışlar, Temel'i bu vaziyette görünce bir güzel pataklamışlar... Temel üstü başı perişan halde köye dönerken Dursun a rastlamış, Dursun; -Ula Temel bu ne hal böyle? diye sormuş, Temel de anlatmış; - Ormanda ağaç keseydum, birden kalabaluk pir grup Doğan'ın yengesini bozmişum diye dövdü peni, halbuki ne Doğan'ı taniyruuum, ne de yengesuni..

Tuvalet

Temel birgün trafik kazası geçirmiş. Sol bacağı kopmuş. Temel'e göre bacak bulamayan cerrahlar Temel'e o anda buldukları kadın bacağını takmayı önermişler. Temel'de bunu hiç yoktan iyidir diyerek kabul etmiş. Neyse Temel'e bacağı monte etmişler. Temel taburcu olmuş. Ertesi gün temel tekrar hastaneye gelip doktorla görüşmek istediğini söyler. İsteği kabul edilir.
TEMEL: Merhaba doktor bey.
DOKTOR: Merhaba sütun bacaklı. Şikayetin nedir?
TEMEL: Ya doktor bey tuvalete giremiyorum. Tuvalete gittiğim zaman bir ayağım havada kalmak istiyor diğeri oturmak.

Timsah Şov

Şovmenin biri yaptığı şovuyla dünyada çok büyük bir üne kavuşmuş. Şovunu bir timsahla gerçekleştiriyormuş. Sopasıyla timsahın başına vuruyormuş, timsah ağzını açıp adamın kafasını ağzına alıyormuş, adam tekrar sopayla timsahın başına vurunca tekrar ağzını açıp hiçbir zarar vermeden adamın kafasını serbest bırakıyormuş.
Şovmen bütün dünya ülkelerini gezer, sıra Türkiye ye gelir. Büyük bir kalabalık şovu heyecanla izlemektedir. Şov biter, şovmen alkışlardan aldığı zevkle seyircilere döner kasılarak sorar :
- Aranızda bunu yapabilecek biri var mı?
Seyircilerin arasından bizim Temel atılır :
- Ben yaparım ama söz ver, kafama hızlı vurmayacaksın
ByMaske
Üstdüzey Admin
Üstdüzey Admin
ByMaske

Erkek
İş/Hobiler : Break Dance-Hack-Web Tasarım
Lakap : Maske&BlackBlood

MesajKonu: Geri: temelle ilgili fıkralar   temelle ilgili fıkralar Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 2:54 pm

İçerisinde argo kelime olan fıkraları ayrı bölümde yayınlayacaksınız.Ayrıca konu adının yanınada sınır yaş ifadesi mesela +10 gibi ifadeler koyabilirsiniz.Böylesi daha iyi olur.
Fıkraların ikitanesini anlamadım ama paylaşımın için sağol ..
http://www.halkaligunes.tk
melikeglsm
Moderatör
Moderatör
melikeglsm

Kadın
İş/Hobiler : Öğrenci

MesajKonu: Geri: temelle ilgili fıkralar   temelle ilgili fıkralar Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 3:01 pm

EVET BENDE 2 TANESİNİ ANLAMADIM AMA PAYLAŞIM İÇİN TŞKK
hard_rock
Kalıcı Üye
Kalıcı Üye
hard_rock

Kadın

MesajKonu: Geri: temelle ilgili fıkralar   temelle ilgili fıkralar Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 2:37 pm

hepsini anladım ama bi tanesi o kadarda komik gelmedi. genede paylaşımıın için saol
metal.rock
Admin
Admin
metal.rock

Erkek

MesajKonu: Geri: temelle ilgili fıkralar   temelle ilgili fıkralar Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 9:14 pm

ulan biseyide begenin beeeeeeeeeeeeeee Sad Sad Sad Sad Sad

önemli degil ayrıca
melikeglsm
Moderatör
Moderatör
melikeglsm

Kadın
İş/Hobiler : Öğrenci

MesajKonu: Geri: temelle ilgili fıkralar   temelle ilgili fıkralar Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 1:51 pm

Very Happy Very Happy
metal.rock
Admin
Admin
metal.rock

Erkek

MesajKonu: Geri: temelle ilgili fıkralar   temelle ilgili fıkralar Icon_minitimePerş. Nis. 10, 2008 1:44 pm

HEM ÖYLE DEGİLK BÖYLE GÜLÜNÜR
ZUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
MuNzUr
Kalıcı Üye
Kalıcı Üye
MuNzUr

Erkek
Lakap : fuki

MesajKonu: Geri: temelle ilgili fıkralar   temelle ilgili fıkralar Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 2:49 pm

EE YANİ GÜLERMİ GÜLER
hard_rock
Kalıcı Üye
Kalıcı Üye
hard_rock

Kadın

MesajKonu: Geri: temelle ilgili fıkralar   temelle ilgili fıkralar Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 8:01 pm

Very Happy

temelle ilgili fıkralar
1 sayfadaki 1 sayfası